LunAtlas - Şimdilik Dünya İçin
NatMes, Tavla Turnuvası  sponsoru oluyor! NatMes, Tavla Turnuvası  sponsoru oluyor!
5
Web sitesi tasarımı, barındırma ve e-ticaret gibi hizmetler sunan yetkin ve küresel bir hosting sağlayıcısı olarak NatMes; Tavla Eğitim Platformu’nun 7. İstanbul Klasik Tavla... NatMes, Tavla Turnuvası  sponsoru oluyor!

Web sitesi tasarımı, barındırma ve e-ticaret gibi hizmetler sunan yetkin ve küresel bir hosting sağlayıcısı olarak NatMes; Tavla Eğitim Platformu’nun 7. İstanbul Klasik Tavla Turnuvası’na sponsor oldu.

Siber güvenlikten programlamaya, tasarımdan web site ve veri tabanı yönetimine kadar uzanan yaklaşımların en yeni gelişmelerini uygulamak konusunda uzman olan NatMes, tavlanın bir zeka sporu olduğu anlayışını yaygınlaştıran Tavla Eğitim Platformu’na aynı zamanda barındırma hizmeti de sağlıyor.

NatMes

Empati, sabır, mantık anlayışı ile fark yaratan ve kendisini diğer hosting firmalarından ayıran tarzını sergileyen Natmes yine bir ilki gerçekleştirdi ve 7. Klasik Tavla Turnuvası’na sponsor oldu!

Tavla Eğitim Platformu‘nun bu etkinliğine katılacak olan üyelerden, isteyen herkese hediye edilecek olan bir senelik NatMes – Honored Web Hosting paketini kaçırmayın!

Tavla oyununa dair iki kitap yazan Alparslan Göktay’ın düzenlediği 7. Geleneksel İstanbul Klasik Tavla Turnuvası 22 Mart Pazar günü Gayrettepe / Ezber Cafe’de saat 12:00’da gerçekleşecek!

70 TL katılım ücreti olan turnuva kadınlar için %30 indirimli olacaktır (50 TL). Bu ödeme etkinlik alanında yapılmaktadır.

Tavlanın bir zeka oyunu olduğunu özellikle vurgulayan Alparslan Göktay; bu platformu, tavlanın bir zaman geçirme aracı olarak değil çocukluk yaştan başlayarak herkese öğretilmesi gereken matematiksel bir oyun olduğunu anlatmak için Tavla Eğitim Platformu’nu kurdu. Etkinlik organizasyonlara başladıklarını belirten Aparslan Göktay, Tavla Eğitim Platformu ile herkese geleneksel ve modern tavlayı öğretmek amacıyla birçok eğitim, workshop, organizasyon ve turnuva düzenleneceğinin müjdesini verdi. İstanbul’da; Tuzla’dan Beylikdüzü’ne kadar çeşitli noktalarda gerçekleşecek bu etapların tarih ve mekan bilgilerini www.tavlaegitimplatformu.com adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Tavla Eğitim Platformu’nun hizmet ettiği bu turnuvada 1. 2. ve 3. için; para ödülleri ve hediye tavla seti bulunmaktadır. Web Hosting paketi ise katılan ve isteyen herkese verilecektir.

Web sitesi tasarımı, güvenliği, arama motoru optimizasyonu ve e-ticaret gibi bağlı hizmetler sunan yetkin ve küresel bir hosting sağlayısıcı olan NatMes; 2012 tarihinden beri hizmet veriyor.

İletişim için;
www.natmes.com
E-Mail: natmes@natmes.com

Fatma Bayraktar

Fatma Bayraktar

Hayal kuran bir dünyalı. Edebiyat, sinema, felsefe, spiritüalizm konularının araştırıcısı. Eski bir insan kaynağı, yeni bir içerik ve teknoloji yaratıcısı olma yolunda ilerliyor. Hikayeler anlatıp yazıyor. LunAtlas'ı bilginin kaynağı haline getirmek amacıyla çalışıyor.

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir